Enota Jurček

Medvedkova pomladna delavnica z velikonočnim pridihom

Kot vsak mesec, smo tudi v marcu medvedki, skupaj z vzgojiteljicama in starši, iskali kreativne ideje za našo velikonočno kuharsko delavnico, ki smo jo organizirali v sklopu pomladnega srečanja s starši. Že ustaljeni kuharski ekipi so se pridružili še nekateri drugi starši in preživeli smo ustvarjalno popoldne. Naše mize so se na koncu šibile od obloženih dobrot in dekoracij, ki so izžarevale veliko domiselnosti in inovativnosti. Tudi za želodčke smo poskrbeli, ki niso ostali prazni.

jur1jur2

Delavnica je potekala v treh delih. V prvem smo iz odpadnega materiala izdelovali velikonočne kokoši, ki so služile kot držalo za pirhe. V drugem delu smo si naredili jajčno-zeliščni namaz, ki smo ga nadevali v beljak. Na koncu je vsaka družina ustvarila še namizno dekoracijo, ki jo je odnesla domov. Iz delavnice smo odšli polni dobri volje in pozitivnih vtisov.

jur3jur4

Iris Mohar, dipl. vzgojiteljica

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content