Enota Jurček

Kostanjevo-krompirjev piknik

Kot vsako leto, smo na pobudo staršev in željo otrok organizirali kostanjev piknik, ki se je odvijal na našem igrišču. Nismo pekli samo kostanja, ampak tudi krompir, ki otrokom tekne skoraj bolj kot kostanj. Otroci so skupaj s starši lahko ustvarjali v treh delavnicah, ki smo jih pripravile vzgojiteljice. V eni so imeli možnost tiskanja jesenskih motivov s štampiljkami, v drugi so ustvarjali s semeni, v tretji pa so se lahko podali po čutni poti. Obisk je bil zelo številčen. Vesele smo, da nam pri organizaciji in izvedbi zelo radi pomagajo tudi starši (lupljenje in rezanje krompirja, …). Hkrati nas je spremljalo tudi zelo lepo vreme, zato nam je druženje uspelo enkratno.

jur  jur1

Za kolektiv vrtca Jurček
Iris MOHAR, dipl. vzg.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content