Enota Jurček

Kako v skupini MEDVEDKOV doživljamo jesen?

Če dobro opazuješ naravo okoli sebe in ji znaš prisluhniti oz. okušati njene darove, ni težko prepoznati, da smo že globoko zakorakali v najlepši letni čas – jesen.

To doživljajo tudi otroci v skupini medvedkov, saj sva jim vzgojiteljici pripravili kar nekaj aktivnosti v naravi in igralnici, s pomočjo katerih z vsemi čutili spoznavajo – na sebi primeren način – jesen. Poleg tega, da sva organizirali jesenski dan v gozdu, se imajo otroci možnost igrati tudi z naravnimi listi v igralnici, oblikovati iz slanega testa, poslušati pravljice z jesenskimi vsebinami, preizskusiti se v kuhanju kompota in še veliko drugih stvari.

jes-jurcek jes-jurcek1

Otroci so v vseh dejavnostih zelo radi sodelovali in uživali, zato upava, da sva z načrtovanimi cilji in dejavnostmi uspeli vsaj približno otrokom približati in občutiti čare jeseni.

jes-jurcek3 jes-jurcek4

Vzgojiteljici Iris in Špela

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content