Enota Jurček

Dogajanje v Jurčku

Za marsikoga najlepši mesec v letu, mesec december, se je poslovil. Preživeli smo ga čarobno, s pestrimi dejavnostmi za otroke. Najbolj nam je ostal v spominu pohod z lučkami, s prihodom dedka Mraza. Petje vzgojiteljic, staršev in otrok ob spremljavi s kitaro, je naredilo vzdušje še bolj praznično. Otroci še danes sprašujejo po snežinkah, ki sta otroke presenetili na pohodu ter jih popeljali do vrtca. Tam jih je pred hiško na igrišču pričakal dedek Mraz. Čudovit zaključek leta 2018 …

Novo leto prinaša nova doživetja, nove dejavnosti. V petek, 11. januarja, smo vzgojiteljice zamenjale skupino in dejavnosti izvedle v drugem oddelku. Namen takšnega dopoldneva je, da se spoznamo vzgojiteljice in otroci med seboj. Da se približamo tudi tistim otrokom, ki jih vidimo manj pogosto. Mislim, da je bilo zelo prijetno dopoldne in vsaka vzgojiteljica je imela le pozitivne misli. Otroci so sprejeli »nove« vzgojiteljice in sodelovali v pripravljenih dejavnostih. Zase lahko rečem, da je to tudi izziv. Pripraviti bogato dejavnost, primerno starosti otrok. Vsak mesec druga skupina, druga starost … Zabavno in odgovorno.

Fotografije

Tjaša Bajec

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content