Enota Jurček

Babice in dedki na obisku

V našem vrtcu si prizadevamo za aktivno sodelovanje z družinami, vključno z dedki in babicami, saj verjamemo, da je partnerski odnos med vzgojitelji in širšo družino ključnega pomena za podporo in spodbujanje otrokovega razvoja in učenja.

Tako smo v vrtec znova povabili babice in dedke, ki se vsako leto množično odzovejo našemu vabilu. Dva svetova – živahnost in radoživost otrok ter ljubezen, modrost in izkušenost starih staršev – sta se združila in pokazala, kako dragoceni so trenutki, ki jih preživimo drug z drugim.

Obisk babic in dedkov v vrtcu je bil nepozaben dogodek, ki je minil kot bi trenil, otrokom in starim staršem pa prinesel veliko veselja, topline in nepozabnih spominov. Veselimo se naslednjih priložnosti za takšna srečanja ter se zahvaljujemo vsem babicam in dedkom za njihov obisk in prispevek.

Polona Žagar Rupar

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content