Enota Griček

Obisk pisateljice Tine Vrščaj

V okviru projekta Umetniki med nami smo na Griček povabili pisateljico Tino Vrščaj, ki je tudi mamica naše Tinkare. Predstavila nam je delo pisatelja. Sama je ena redkih pisateljic, ki še piše s svinčnikom v zvezek in nato pretipka besedilo na računalnik.

Vrtcu je podarila knjigo za najmlajše Plah, plašen, najplašnejši Tapatapata, ki jo je sama napisala. Povabili smo jo med nas, da nam jo predstavi. Otroci so jo z zanimanjem poslušali in si ogledali ilustracije. Polni vtisov so narisali, kar se jih je najbolj dotaknilo v zgodbi.

IMG_1649 IMG_1650

Ob koncu nam je zaupala, da bo kmalu izšla še ena njena zgodba za otroke.

Zahvaljujemo se ji za čas, ki ga je preživela z nami, hkrati pa jo vabimo na predstavitev naslednje knjige za otroke, ko bo le-ta izšla.

Tanja Rozina, mag. prof. pred. vzg.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content