Enota Griček

Materinski dan z očki in dedki

Začetek pomladi nam prinaša praznovanje naših najdražjim mam. Tako smo se v vrtcu odločili, da 23, marca 2017 povabimo očete otrok, da skupaj ustvarijo izdelek, ki ga bodo otroci poklonili svoji mami. Izdelovali so sliko po želji, z različnimi materiali, ki so jih nato okrasili še z okvirjem.
DSC_0549DSC_0555
DSC_0561DSC_0566
Med ustvarjanjem se je čutilo prijetno vzdušje in ljubezen do izdelovanja izdelka. V okviru materinskega dne smo naslednji dan 24. marca 2017 povabili še dedke. Skupaj smo zarajali in zaplesali na poznano pesem Potujemo v Rakitnico, kjer so se dedki in otroci sprostili in zabavali. Na koncu pa so skupaj izdelali še vaze za svoje najdražje babice.

Lara Prettner, pom. vzgojiteljice

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content