Enota Griček

Lepo je babico imet’, da ji lahko rečeš: »Rad te imam« spet in spet

Trenutki, ki jih otroci preživijo s svojimi starimi starši, so zagotovo svetli trenutki njihovega življenja. Zato smo v Tednu otroka povabili v vrtec mame in babice, ki so otrokom nedvomno sonce, ki jih poboža, pogreje, pocrklja in jim nudi varno naročje.
slika1 slika2
Otroci so nestrpno pričakovali njihov prihod in jim nato z veseljem zapeli pesmico ali dve, babice pa so z nami z veseljem zaplesale Ringa raja. Otroci so nato svojim babicam predstavili vseeee igrače, ki jih imamo v vrtcu. Igrali so se različne družabne igre, sestavljali sestavljanke, oblikovali piškote iz plastelina, risali, ustvarjali lepljenke za jesensko dekoracijo, sestavljali stolpe, vozili avtomobile po progi in še in še.
slika3 slika4
S toplo kavico in slastnimi piškoti smo sklenili naše druženje. Otroci so se imeli lepo, kar je bilo videti iz njihovih nasmejanih obrazov, babice pa so odhajale z željo, da se  kmalu spet srečamo. Nedvomno jih še povabimo, še prej pa so na vrsti dedki, ki bodo k nam vabljeni spomladi.

Vesna Balant, pom. vzgojiteljice

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content