Enota Griček

Jesenska delavnica z mamicami na Gričku

Na Gričku vsak letni čas in tematiko popestrimo z izdelavo dekoracije, ki polepša naši igralnici in garderobo. Letos smo se odločili, da za pomoč prosimo mamice. Tako smo 12. oktobra 2022, na jesenski delavnici, vrtec okrasili in izdelali dekoracijo v jesensko čarovniškem stilu. Na okna so mamice skupaj z otroki narisale jesenske motive (ježke, jablane, hruške ipd.). V skupini Metulji je prevladovala čarovniška tematika, izdelali so buče in čarovnice. Pri Mravljicah smo izdelke prilagodili starosti otrok in izdelali želode ter ježke. Otroci so pri ustvarjanju aktivno sodelovali z mamicami in s svojimi dlanmi ustvarili čudovite jesenske izdelke. Vzdušje smo popestrili s poslušanjem in prepevanjem otroških pesmic. Delavnica z mamicami je odlično uspela, zato komaj čakamo naslednje srečanje s starši, ki bo zagotovo čarobno. Nekaj fotoutrinkov je TUKAJ.

Maja Borišek

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content