Vodna zabava v vrtcu Medvedek

Na igrišču vrtca Medvedek se je v petek, 3. julija 2015, dopoldan odvijala prava vodna zabava. Udeležili so se je otroci iz vrtca Medvedek in obeh gostujočih enot, Najdihojce in Ribice. Takoj po zajtrku so otroci smuknili v kopalke, se zaščitili pred soncem, vzeli brisače in odhiteli na igrišče. Tam jih je že čakal bazen z vodo, kjer so lahko napolnili svoje vodne brizge, za polne vodne balone pa smo poskrbele vzgojiteljice. Prav vse otroke je škropljenje, pokanje balončkov in polivanje spravilo v dobro voljo, še posebej všeč pa jim je bilo, da so lahko škropili tudi vzgojitelje in vzgojitelja.

IMG_4151 IMG_4150
IMG_4155 IMG_4156
Za največ vznemirjenja in krikov navdušenja je poskrbela cev za zalivanje, ki je ohladila še tako razgrete udeležence zabave. Ko smo se že malo utrudili in naveličali vodnih dogodivščin, smo se obrisali, posušili in v senci drevesnih krošenj pojedli lubenico, ki je bila kot nalašč za osvežitev po pestrem dopoldnevu. Zaključili smo ga z ustvarjanjem in umirjeno igro v senčnih kotičkih medvedkovega igrišča.

Kolektiv vrtca Medvedek

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content