Vrtec od 1. do 5. februarja 2021

V tednu od 1.  februarja 2021 dalje bo naš vrtec (žal) spet deloval v minimalnem obsegu za otroke staršev, ki so zaposleni v sektorjih kritične infrastrukture (sektor energetike, sektor prometa, sektor prehrane, sektor preskrbe s pitno vodo, sektor zdravstva, sektor financ, sektor varovanja okolja ter sektor informacijsko-komunikacijskih omrežij in sistemov), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski in Policiji.
Zaposlitev se ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca. Starši, katerih otroci vrtca ne bodo obiskovali, bodo plačila oproščeni.

V omejenem obsegu bodo delovale enote vrtca: Medvedek, Najdihojca, Ribica, Griček in Taček.
Enote Kekec, Sonček, Jurček in Kresnička bodo zaprte, otroci bodo preusmerjeni v druge enote.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content