Športne igre slovenskih vrtcev

“Vrtec Litija – dobra energija” je v soboto, 6. junija, odmevalo v Moravskih toplicah. Skupnost vrtcev Slovenije je namreč organizirala 3. Športne igre slovenskih vrtcev in udeležili smo se jih tudi zaposleni iz Vrtca Litija. Nastopili smo s tremi tekmovalnimi ekipami, ki so se pomerile v sedmih igrah. Ena izmed skupin je prejela medalje za tretje mesto v igri Lov na zaklad (potapljanje). Vsi udeleženci (36 nas je bilo) smo nastopili tudi z navijaško plesno točko in poželi velik aplavz.

nastop-sportneigre1
Preko petsto udeležencev iger je ustvarilo izjemno vzdušje, zaposleni iz različnih vrtcev smo dihali kot eno. Z velikim veseljem in hvaležnostjo ugotavljam, da naši delavci, kljub zahtevnim in odgovornim nalogam, ki jih opravljajo na svojih delovnih mestih, premorejo še veliko pozitivne energije, ki nas povezuje in krepi sodelovalni duh, ki je pri delu z otroki še kako pomemben.

Liljana Plaskan, ravnateljica

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content