Skupaj nam je lepo

V oktobru smo pričeli z delavnicami v sodelovanju z oskrbovanci Doma Tisje – enota Litija. Skupaj smo naredili svečnike iz naravnih materialov, ki zdaj krasijo naše mize. Oblikovali smo ideje za nadaljnje delo.

V petek, 28. oktobra 2016, je Dom Tisje v medgeneracijskem centru ŠMELC praznoval 1. obletnico delovanja. V ta namen smo jim z nastopom otrok voščili tudi otroci in zaposleni iz enote Ribica, Vrtca Litije.

Stanovalci in zaposleni so nas v lepo urejenih prostorih kavarne presenetili s petjem pesmi ob spremljavi kitare. Otroci so se združili s stanovalci in skupaj upodobili živalske like iz zgodbice z naslovom Pod medvedovim dežnikom (Svetlana Makarovič). Zapeli so še Kekčevo pesem, tako da so nam ogreli dušo in nam je bilo toplo pri srcu.

S svojo razigranostjo so prinesli nasmeh na obraz vsem prisotnim, ki so z navdušenjem spremljali njihov nastop in jih nagradili z močnim aplavzom.

Ivanka Mlinar, pom. vzgojitelja

Fotografije.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content