Pridobili smo znak “šola e-Twinning”

Ponosno sporočamo, da je Vrtec Litija eden od desetih vzgojno-izobraževalnih zavodov, ki je v letošnjem šolskem letu pridobil znak »šola eTwinning » 2011 – 2022. Potrditev in priznanje za strokovno in kakovostno opravljeno delo smo pridobili za področja:

  • digitalnih praks,
  • e-varnosti,
  • inovativnih in kreativnih pedagoških pristopov,
  • spodbujanja neprekinjenega strokovnega razvoja osebja,
  • spodbujanja učenja skozi sodelovanje z osebjem in otroki.

Čeprav smo na področju eTwinning programa šele na začetku odkrivanja mednarodnega sodelovanja strokovnih delavcev med vrtci in šolami po Evropi, smo resnično veseli takšnih dosežkov. Vsem strokovnim delavcem za sodelovanje in aktivno delo čestitamo in si želimo, da bomo svojo pedagoško prakso ter znanje širili in nadgrajevali tudi v prihodnje.

Katja Hrastar Belšak

 

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content