Predsednik republike Borut Pahor v Vrtcu Litija

Lani smo v vrtcu Litija praznovali 90. obletnico in na prireditev Dan vrtca povabili predsednika republike Boruta Pahorja, ki se je dogodka tudi udeležil. Nastop otrok je njemu in njegovim sodelavcem ostal v zelo lepem spominu, zato so nas v začetku meseca marca iz kabineta predsednika povabili k sodelovanju pri pripravi video posnetka, s katerim smo obeležili 30-letnico uradnega imena Republika Slovenija. V četrtek, 5. 3. 2020, je bilo tako na travniku nasproti zdravstvenega doma izjemno živahno in pisano. V le dveh dneh smo organizirali celoten dogodek, v katerega je bilo vključenih 340 otrok iz vseh enot našega vrtca, ki so, oblečeni v pisane pelerine in stisnjeni v gručo, oblikovali napis Slovenija. S svojim obiskom nas je ta dan počastil tudi gospod Borut Pahor. Video posnetek je bil objavljen na družabnih omrežjih predsednika republike. Počaščeni in ponosni smo, da smo lahko sodelovali. Prav vse sodelujoče otroke je predsednik osebno povabil na obisk v predsedniško palačo, zato zdaj že načrtujemo, kdaj se bomo odpravili na izlet v Ljubljano in se pri predsedniku posladkali z obljubljenim sladoledom.

Pahor v Litiji 2 Pahor v Litiji 4

Špela M. Sedevčič

Povezava do videa.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content