Predavanje za starše

Spoštovani starši!
Vabimo vas na predavanje, ki je primerno prav za vse starše, ne glede na to, koliko so otroci stari (naj gre za otroka, starega nekaj mesecev ali najstnika). Tema je izjemno aktualna, predavatelj Miha Kramli pa jo predstavi na način, da težko ostanemo ravnodušni. Žal se ne zavedamo vpliva, ki ga ima nova tehnologija na nas, na naše otroke in predvsem na njihov razvoj. Res si želimo, da bi predavatelju prisluhnili v čim večjem številu. Vabljeni!
Predavanje bo v torek, 12. marca, ob 17.30 v avli OŠ Litija, Ulica Mire Pregljeve 3

Zaradi priprave prostora, potrebujemo število udeležencev, zato vas vabim, da svojo prisotnost potrdite na e-naslovu: ravnatelj@vrtec-litija.si

Več si lahko preberete tudi TUKAJ.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content