Pravljični december 2023 za otroke in starše :)

V Vrtcu Litija je v tem vrtčevskem letu ena izmed prednostnih nalog PREBERI MI PRAVLJICO. Tudi zato smo se odločili, da v decembru pripravimo adventni koledar, kjer bo otroke čakala vsak dan ena pravljica. Gre za znane in manj znane pravljice, prebirale jih bodo naše vzgojiteljice.

Spoštovani starši, vabimo vas, da vsak dan skupaj z otrokom odprete eno okno v adventnem koledarju in prisluhnite pravljici. Avdio posnetke smo naložili na naš YOUTUBE kanal in so dostopni le preko povezav, ki jih boste našli v adventnem koledarju, na spodnji povezavi.

Torej, od 1. do 24. decembra vas vabimo, da skupaj z otrokom prisluhnete pravljici.

Kolektiv vrtca in Liljana Plaskan, ravnateljica

Povezava do adventnega pravljičnega koledarja:
https://calendar.myadvent.net/?id=7malv44exnhluzjbfk7bnzs7qjd3aby4

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content