Otvoritev nove Najdihojce, enote Vrtca Litija

Prvi dan v oktobru, v soboto, smo slavnostno otvorili našo novo enoto Najdihojca. Zaradi negotovih vremenskih razmer, je program ob otvoritvi potekal v Športni dvorani. Častna gosta in govornika sta bila predsednik RS Borut Pahor in državni sekretar na Ministrstvu za izobraževanje, znanost in šport dr. Darjo Felda. Program so popestrili otroci, ki so v igri ponazorili gradnjo vrtca. Glede na odzive obiskovalcev ocenjujemo, da je je bila prireditev odlična 😊 Vsem zaposlenim, ki so sodelovali pri tem dogodku, se tudi na tem mestu iskreno zahvaljujem. Prav tako gre velika zahvala gospe Saši Prnaver, podžupanji Lijani Lovše ter županu Franciju Rokavcu, s katerimi smo skupaj pripravljali dogodek, ki se ga bomo radi spominjali. Več o dogodku si lahko preberete na spletni strani Občine Litija in fotografije ogledate v fotogaleriji Vrtca Litija.

Liljana Plaskan

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content