Lutkovna predstava A banke

V sredo, 15. marca 2017, so si starejši otroci v enoti Taček ogledali interaktivno lutkovno predstavo, ki jo je pod okriljem A banke izvedel profesionalni lutkar.
Otroci so spoznali zgodbo o ježku, ki je imel veliko prijateljev, ki pa so si od njega izposojali hrano.  Kmalu je tudi njemu krulilo v želodčku, zato je želel sposojeno hrano dobiti nazaj. A le šoja je vedela, da kar si sposodiš, moraš tudi vrniti. Tako so vsi skupaj ugotovili, da je pametno kaj prihraniti, da nisi pozimi lačen. Otroci so se seznanili s  pojmom in smislom varčevanja ter vračanja izposojenega.
Lutkar je v predstavo  vključil tudi otroke, ki so sodelovali v igri z naprstnimi lutkami in odigrali vloge prijateljev  ježka.  Zahvaljujemo se mamici našega varovanca, gospe Tanji Rozina,  ki se je dogovorila z A banko za izvedbo poučne lutkovne predstave. A banki pa za podarjene naprstne lutke in pobarvanke.

Mojca Grošelj Radulovič, vodja enote Taček

Fotografije.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content