Litijski tek v Vrtcu Litija

Otroci Vrtca Litija so tudi v letošnjem letu aktivno sodelovali na Litijskem teku 2024. Prav vsi otroci so se v maju in juniju 2024 zbrali v svojih enotah in skupinsko odtekli svoj krog ali dva. Za veselo, pozitivno in navijaško vzdušje so poskrbele skupine in enote med seboj. Otroci so si nadeli tudi rumene vrtčevske majice s sloganom Vrtec Litija – Dobra energija, ki so jih dodatno povezale in pripomogle za timsko vzdušje. Zahvaljujemo se gospodu Alenu iz Zavod za šport, ZKMŠ Litija, ki vsako leto obišče vse enote, spodbuja otroke na teku in jim ob prihodu na cilj podeli medalje. Otroci so na svoje medalje izredno ponosni, kar še dodatno utrdi njihovo dobro počutje in zadovoljstvo ob športnem udejstvovanju. S trudom, spodbudo in vlaganjem v naše najmlajše bo tako zagotovo kakšen športnik v prihodnje tudi iz našega litijskega okolja 😊

Katja Hrastar Belšak

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content