Enota Najdihojca v dobrodelni akciji »Božiček za en dan«

V mesecu decembru že od leta 2012 poteka vseslovenska humanitarna akcija »BOŽIČEK ZA EN DAN«, ki obdaruje otroke iz socialno šibkih družin. V dobrodelni akciji iz leta v leto sodeluje vse več ljudi, tudi v Litiji. V decembru 2019 smo se, na pobudo centra za socialno delo Litija, odzvale tudi vzgojiteljice iz enote Najdihojca. Na dan obdarovanja, 18. decembra 2019, smo otrokom iz socialno šibkih družin odigrale igrico »Škrat Kuzma dobi nagrado«. Škrat Kuzma je s svojimi škratovščinami ter s svojimi prijatelji škrati narisal nasmehe na obraze ne samo otrokom ampak tudi njihovim staršem ter tako popestril prijetno druženje ob obdarovanju otrok.
DSC_6296-11 DSC_6339-28
DSC_6302-12 DSC_6317-18

Humanitarnost je moč, ki jo lahko opišemo le z besedami Matere Trereze: »Ne moremo delati velikih stvari – delamo lahko le majhne stvari z veliko ljubezni”.

Mateja Jerant

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content