Dan vrtca 2023 – Skrivnosti gozdne jase

V dvorani Gimnazije Litija se je 20. aprila 2023 na prireditvi DAN VRTCA, ki smo jo letos poimenovali Skrivnosti gozdne jase, predstavilo preko 200 otrok. V zgodbi smo predstavili življenje na gozdni jasi. Z vsebino prireditve nagovarjamo starše, da še več časa s svojimi otroki preživijo v naravi. Narava je naša učiteljica, ponuja veliko priložnosti za raziskovanje, čudenje. Nas pomiri in napolni z energijo. Otroci nas (odrasle) učijo biti prisotni, uživati v skrivnostih narave, pa četudi je to le opazovanje pajkove mreže, mravljišča, rosne kapljice …
Otroci so se na odru prelevili v male in velike živali ter se predvsem igrali. Bilo nam je lepo, navdušeni pa so bili tudi številni obiskovalci.

Scena, kostumi in vsi pripomočki so delo pridnih rok zaposlenih v vrtcu. Uživajte v foto utrinkih 🙂

Lili Plaskan, ravnateljica

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content