Dan reke Save

Prvega junija 2018, smo otroci in odrasli iz enote Griček, Najdihojca, Ribica in Medvedek obeležili dan reke Save. Otroci so izdelali različne pisane ribice, s katerimi smo okrasili litijski most, gasilci pa so za nas pripravili prikaz reševanja ponesrečenca, utopljenca z gasilskim reševalnim čolnom. Člani Prostovoljnega gasilskega društva Litija se vsako leto prijazno odzovejo našim prošnjam za sodelovanje, bodisi z obiskom v vrtcu ali tako, da nas sprejmejo v gasilskem domu. Zato se jim na tem mestu prijazno in iz vsega srca zahvaljujemo za njihov trud in čas, ko s svojimi dejanji in pogumom vedno znova navdušujejo najmlajše, jim predstavijo poklic gasilca in jih učijo o skrbi za lastno varnost.

??? ???

Špela M. Sedevčič, vzgojiteljica

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content